Robotický vysavač

Uklízení je radost!


verze pro tisk

Robotický vysavač pomocníkem při úklidu

Největší výhodou používání robotického vysavače je úspora času. Ať už ho využijete odpočinkem nebo třeba využijete získaný čas uklízením něčeho jiného. Některé modely jsou dokonce tak „vychytané“, že je stačí jen naprogramovat a úklid může probíhat, i když vy nejste fyzicky doma. Stačí jen naprogramovat čas úklidu. A kdo by neocenil přijít z práce do již vyluxovaného, čistého bytu.

Dokonalý úklid zvládne jedině robotický vysavač

Úspora času při vyklízení je jistě nesporná výhoda, ale tím jejich výčet zdaleka nekončí. Dokáže např. odlišit více znečištěná místa od těch méně znečištěných a prvně jmenovaným pak věnovat mnohem větší pozornost. Prostě uklízí se stejnou pečlivostí jako živá hospodyňka. Nemusíte se ani obávat, že byste robotický vysavač nemohli používat díky tomu, že máte v pokoji na zemi různé věci. Robotický vysavač bývá vybaven čidlem, které bezpečně rozpozná překážky. Nemělo by se však jednat o snadno převrhnutelné a rozbitelné věci, jako jsou např. vázy apod. Pokud bydlíte v domě v patře a řešíte problém se schody, ani vy nemusíte zoufat. Přístroj se dá naprogramovat tak, aby bylo stoprocentně zabráněno pádu ze schodů a jeho následnému poničení.

Bezdrátový robotický vysavač

Hospodyňky jistě ocení i to, že se jedná o přístroj bezdrátový. Díky tomu jsou úklidu podrobena i dost těžko přístupná místa v bytě či domě, která mnohdy při vysávání klasickým vysavačem zůstávají znečištěna. Dobití baterií a celkový provoz přístroje nepředstavuje vůbec nic těžkého. Dostupnost těžko přístupných míst umožňují i tvary a rozměry robotických vysavačů. Díky umně navrženému vzhledu se zpravidla bez problémů dostanou pod postel, skříň, křeslo, sedací soupravu apod. Většina vysavačů navíc nepoužívá žádné sáčky (tzn. úleva pro vás). Celý proces vysávání se tak stává mnohem hygieničtějším, což ocení zejména alergici.

[Nahoru ↑]